Фізичне та психологічне здоров’я

Повноцінне фізичне та психологічне здоров’я — це фундамент щасливого життя. Та на жаль, комплексне нормальне самопочуття сьогодні є рідкісним явищем. Сидяча робота, неправильне харчування та постійний стрес негативно впливають на роботу організму.

В цей час Космолот Фаундейшн веде переговори з медичними установами та спортсменами задля створення маркетингових кампаній щодо популяризації здорового способу життя.

Незадовільне фізичне здоров’я напряму може впливати на психологію, так само як пригнічена свідомість може психосоматично порушувати роботу організму. Обидві проблеми можуть призводити до виникнення ігрової залежності як спроби втечі від реальності. Саме тому будь-яка залежність має розглядатися як потенційний наслідок більшої проблеми. Космолот Фаундейшн вважає поширення обізнаності українців щодо цілісної підтримки здоров’я одним із своїх найголовніших завдань.

Наразі фонд проводить консультації з провідними психологами України. Разом ми створимо гарячу лінію, де людина з ігровою залежністю або іншою психологічною проблемою зможе отримати підтримку та допомогу. Ми також готуємо безкоштовний курс психологічної підтримки під час вимушеної самоізоляції.