Відповідальна гра

Космолот Фаундейшн стверджує: постачальники ігрових послуг мають нести соціальну відповідальність перед гравцями. Свідомі установи повинні захищати своїх клієнтів від особистих проблем, що можуть виникнути через азартні вподобання. Ці установи також мають взяти на себе просвітницьку місію щодо ігрової культури та відповідальної гри.

Відповідальна гра — це концепція, що покликана надати гравцям відчуття безпеки та дієві механізми самоконтролю. Жага людини до участі в азартних іграх завжди залишатиметься невід’ємною частиною суспільства. Космолот Фаундейшн поширює ідеї легалізації та регуляції цього виду дозвілля, а також відповідального ставлення до гри.

Ми говоримо прямо: заклади, що надають азартні послуги, отримують прибуток лише завдяки своїм гравцям. Саме тому такі установи мають опікуватись психологічним здоров’ям клієнтів та ретельно регулювати свій вплив на їхнє життя.

Гравець не повинен знімати з себе відповідальність за власну ігрову поведінку. Важливо пам’ятати: азартні ігри — лише один з видів розваг. Так само як шопінг чи інші види дозвілля, за усвідомленого та обачного ставлення вони не несуть загрози.

Надмірна зацікавленість в азартних іграх може впливати на фінансове та психологічне здоров’я людини, а в деяких випадках — викликати ігрову залежність. 

З метою запобігання виникнення ігрової залежності та допомоги людям з виявленою проблемою, Космолот Фаундейшн створює різноманітні допоможні матеріали та тести для самоконтролю.

Відповідальна гра та неповнолітні 

Космолот Фаундейшн опікується проблемою участі неповнолітніх у азартних іграх. Численні дослідження доводять: діти та підлітки, котрі мали досвід азартних ігор, схильні до розвитку залежності з більшою вірогідністю. Захист неповнолітніх та інших соціально вразливих категорій населення від негативних наслідків азартних ігор — одне з наших найскладніших та найделікатніших завдань. 

Якщо Ви знаєте людину, котра страждає від ігрової залежності, напишіть нам на пошту: contact@cosmolot.foundation. Ми допоможемо Вам обрати правильний підхід та порадимо відповідних спеціалістів.